Pętelkowe zagęszczanie włosów – z czym to się je?

Pętelkowe zagęszczanie włosów – z czym to się je?

Z naszych obserwacji wynika, że stale rosnący odsetek konsumentów przekracza nasze progi z jasno wykrystalizowanym w głowie planem – chcą oni znów cieszyć się bujnymi włosami, a jednocześnie pragną wypróbować bezinwazyjną i bezpieczną metodę, o której dużo czytali na portalach poświęconych medycynie estetycznej lub też w mediach społecznościowych. Mowa oczywiście o pętelkowym zagęszczaniu włosów.

Z przyjemnością informujemy, iż przeprowadzenie zabiegu zwiększenia długości lub objętości przy pomocy pętelek jest procesem nieskomplikowanym, a jego przeprowadzenie zajmuje naszym ekspertom wyłącznie kilka minut. Polega on na mocowaniu do syntetycznej bazy wykonanej zawczasu lub też bezpośrednio do samodzielnie wyhodowanych włosów zakończonych niewielkimi pętelkami pasm włosów naturalnych lub syntetycznych, które to przytwierdzane są przy pomocy mikroskopijnych pierścieni (ringów). Po aplikacji nie rzucają się one w oczy, a ich zauważenie nawet przy silnym świetle będzie bardzo trudne. Wspomniany sposób ma także dodatkową zaletę – pomimo faktu, że nasze włosy będą stale rosły już po założeniu dodatkowych pasm, nie występuje ryzyko, iż efekt końcowy będzie nienaturalny, jako że doczepione włosy naturalne lub syntetyczne można podciągać nawet do kilku razy. Niestety jednak nie jest możliwe dokonanie tego samodzielnie, gdyż w tym celu niezbędne jest wykorzystanie specjalnych narzędzi pozwalających na poluzowanie poszczególnych pierścieni. Jeżeli próbować będziemy przeprowadzić taki zabieg we własnym zakresie, może się to skończyć pogorszeniem ogólnego wyglądu naszej fryzury oraz powyrywaniem pukli tak drogich naszemu sercu własnych włosów.

Nie musimy jednakże ryzykować, gdyż mocowanie dodatkowych pasm mające na celu wizualne zwiększenie objętości fryzury i jej długości, jak również wprowadzanie wszelkich modyfikacji w trakcie dalszego porostu włosów przeprowadzić mogą nasi doświadczeni eksperci, którzy przeprowadzą obydwie procedury w pełni profesjonalnie, nie drenując przy tym Państwa portfela. Jeżeli chodzi o żywotność metody pętelkowej, to z przyjemnością informujemy, że jest ona nadzwyczaj długa, albowiem jeżeli tylko zadbamy o stosowanie rekomendowanych kosmetyków, środków stylizacyjnych i nie będziemy zaniedbywać regularnej pielęgnacji wyrobu, będzie on nam służył bez jakichkolwiek problemów przez okres co najmniej kilku miesięcy.


Zarówno pętelki jak i ringi powstają z materiałów hipoalergicznych, a więc decydując się na ofertę naszego salonu nie ryzykują Państwo wystąpienia reakcji alergicznej czy też podrażnień, nawet jeżeli nie będą Państwo chcieli choćby na chwilę rozstawać się ze swoimi przedłużającymi i zwiększającymi grubość uczesania pasmami. Zarówno nowi jak i powracający klienci naszego salonu decydują się na opisywaną w ramach niniejszego artykułu
metodę zagęszczania włosów, jako że nie wymaga ona stosowania dodatkowych źródeł ciepła, które jak wiadomo mogłyby negatywnie wpłynąć na uczesanie, nadmiernie je wysuszając oraz sprawiając, że utraci ono swój dawny blask. Naszym zdaniem wielką szkodą byłoby do tego dopuścić!