Przedłużanie włosów – Włosy europejskie

Przedłużanie włosów – Włosy europejskie

Główną cechą wyróżniającą nas na tle konkurencji jest fakt, iż w naszej ofercie konsument zainteresowany zauważalną poprawą swojego wyglądu dzięki pogrubieniu oraz wizualnemu zwiększeniu objętości włosów znaleźć może zarówno nieco droższe produkty naturalne powstające z wysokiej jakości włosa, które stanowić będą wręcz doskonałą alternatywę dla wszystkich konsumentów, dla których czynnikiem ograniczającym jest posiadany budżet. W ramach dzisiejszego artykułu przyjrzymy się odmianie włosów, która w ostatnim czasie bardzo zyskała na popularności i wybierana jest przez klientów coraz częściej. Mowa oczywiście o włosach do przedłużania – europejskich, które mogą śmiało konkurować z ich indyjskimi odpowiednikami z uwagi na niezwykle wysoką jakość.

Warto także w tym momencie dodać, że osoby odwiedzające nasz salon chętnie sięgają po włosy do przedłużania powstające na bazie włosów europejskich przede wszystkim dlatego, iż niezwykle łatwo poddają się one wszelkiej maści zabiegom stylizacyjnym, co oznacza, że w momencie, gdy dane uczesanie się nam znudzi lub też przestanie wzbudzać zachwyt wśród rodziny czy znajomych, możemy bez najmniejszych trudności zmienić sposób upięcia, czy to odwiedzając profesjonalny zakład fryzjerski, czy też cieszący się dobrą sławą salon perukarski.

Europejska odmiana włosów stosowanych w dostępnych w naszym katalogu doczepkach do przedłużania jest także podatna na działanie wysokiej jakości farb, a więc możemy je poddać koloryzacji i zmienić ich pierwotny kolor na odcień, który w pełniejszym stopniu podkreśli rysy naszej twarzy lub zwiększy naszą atrakcyjność. Typ włosia omawiany w niniejszym wpisie cechuje także zadowalająca żywotność, bowiem jeżeli tylko używamy wyrobu, w którym wybrane elementy łączące zostały zastosowane prawidłowo, a dodatkowo korzystamy z zalecanych przez ekspertów środków pielęgnacyjnych, to nabytymi w naszym salonie doczepkami cieszyć się będziemy mogli od dziewięciu do nawet dwunastu miesięcy bez konieczności regeneracji ani wymiany produktu na nowy. Ich zaletą bez wątpienia jest także duża odporność poszczególnych pasm na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie zarówno wysokich jak i niskich temperatur, dzięki czemu będą się one prezentowały wręcz zjawiskowo niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Pragniemy przypomnieć, że w przeciwieństwie do odmiany słowiańskiej, jej europejski odpowiednik poddawany jest przed lub po ścięciu zarówno obróbce chemicznej jak i farbowaniu, co z jednej strony ogranicza w pewnym stopniu ich naturalny, wyjątkowy wygląd, natomiast z drugiej – umożliwia konsumentom dostęp do produktów w różnorakich odcieniach. Paleta barw jest znacznie szersza niż ma to miejsce w przypadku oferty doczepek słowiańskich. Pomimo wstępnej obróbki, włosie pozostaje miłe w dotyku, strukturą niemalże nie różni się od naturalnie wyhodowanej fryzury, a dodatkowo dostępne jest znacznie łatwiej i w zauważalnie niższej cenie niż ma to miejsce przy zamawianiu wyrobów, których bazą są włosy słowiańskie.

Czy produkty takie mają jakieś istotne wady, które należy wziąć pod rozwagę podejmując decyzję o tym, czy wybrać właśnie je, czy też zdecydować się na wyroby z innego materiału? Lojalnie informujemy, że specyfika włosów do przedłużania europejskich sprawia, iż wymagają one regularnego oraz intensywnego nawilżania – czy to wodą, czy też środkami kosmetycznymi. Jeżeli zaniedbamy ten zabieg, doczepki szybko stracą swój pierwotny blask i zaczną wyglądać na zniszczone, przesuszone oraz nienaturalnie zmierzwione. Z punktu widzenia niektórych z naszych klientów za wadę uchodzić może także fakt, iż przed zaimplementowaniem w produkcie mającym na celu zwiększenie objętości i poprawę wyglądu uczesania włosy zostały już chemicznie obrobione oraz pofarbowane…jednakże wiąże się to z o wiele bardziej przystępna ceną produktu finalnego!