PORTALE PARTNERÓW

Plecak na survival – jaki wybrać?

Plecak na survival – jaki wybrać?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przede wszystkim na jakość wykonania zasobność i praktyczność. Przy wyborze plecaka najważniejsze jest przeznaczenie według, którego plecak będzie użytkowany. Na Morowo możemy znaleźć plecak idealny na co dzień, plecak taktyczny oraz specjalistyczny plecak survival.

Jakość

Sprawdzając jakość plecaka trzeba spojrzeć na szwy, ewentualne naszywki i dodatkowe otwarte kieszenie na butelkę i tego typu akcesoria.

Zasobność

Sprawdzając zasobność nie należy jedynie kierować się parametrami podanymi przez producenta gdyż wymiary na przykład szerokości podawane są odnośnie zewnętrznych wymiarów. To znaczy, że jeśli plecak ma 35 centymetrów szerokości to nie do końca zmieści nam się w nim laptop o wymiarze 33 centymetrów. Należy mieć tego świadomość aby po zakupie nie mieć pretensji o to, że dany przedmiot nie może zmieścić się do naszego nowego plecaka.

Praktyczność

Sprawdzając praktyczność należy zwrócić uwagę nie tylko na pojemność podawaną w litrach lecz również na ilość kieszeni, przegródek i skrytek. Abyśmy zmieścili wiele małych przedmiotów oraz kilka dużych. Ważny jest również dostęp do zapakowanego plecaka aby nie wyjmować wszystkich rzeczy aby dostać się do jednej znajdującej się na dole plecaka. Z tego powodu plecak powinien mieć odpowiednią ilość różnej wielkości kieszeni i przegród. Oczywiście wracając do tematu sposobu użytkowania i celu w jakim plecak będzie wykorzystywany zasobność będzie różna. Nikt nie potrzebuje plecaka o pojemności powyżej 100 litrów jeśli zamierza używać go na co dzień. Jednak wybierając się na wyjazd w góry albo na wyjazd survivalowy potrzeby będzie duży plecak, w który zmieścimy wszystkie niezbędne rzeczy.

Ostatnim aspektem będą dodatkowe przystosowanie plecaka na warunku atmosferyczne. Czyli szczelność, wodoodporność bądź wspomniana szczelność w aspekcie utrzymania temperatury w środku kieszeni. Poza tym materiał z jakiego plecak jest wykonany. Oczywiście te aspekty są zależne od tego jak i gdzie zamierzamy użytkować dany plecak. W razie pytań wystarczy zadzwonić na numer podany niżej.

Zadzwoń:
(42) 215 82 07

Odwiedź stronę:
https://www.morowo.com.pl//
Sklep z militariami

Dojazd:


Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *