zapewnij swojemu domowi stylowy i przyjazny klimat dzieki naszemu nowoczesnemu oświetleniu wewnetrznemu. - tanie lampy solarne - potrzebujesz taniego oświetlenia zewnetrznego?
http://rafka-meble.pl/ meble pod wymiar Piotrków Trybunalski Meble na wymiar to nasza specjalność, Rafka Meble zapraszamy! Zamawiając meble pod wymiar Piotrków Trybunalski, w prosty sposób uzyskasz oryginalny wystrój wnętrz i optymalnie wykorzystasz przestrzeń. Co więcej, takie meble często są trwalsze i bardziej funkcjonalne. Zapraszamy do składania zamówień!
nie czekaj na odbior budynku mieszkalnego do ostatniej chwili! skorzystaj z naszych uslug odbioru budynkow mieszkalnych w belchatowie. odbior budynkow mieszkalnych sulejow potrzebujesz pomocy w odbiorze budynku mieszkalnego? skontaktuj sie z nami, jesteśmy do twojej dyspozycji w opocznie.     
  https://car-paradise.org/pl/   bielizna damska

Masaż Warszawa – sposób na przywrócenie energii, czyli masaż stopami

Masaż Warszawa – sposób na przywrócenie energii, czyli masaż stopami

Masaż stopami Padanghata to rodzaj masażu ajurwedyjskiego, który należy do najdokładniejszych i najmocniejszych tego typu zabiegów. Masaż ten wywodzi się z Indii i ma już ponad 3000 lat. Zwany jest również masażem kalaryjskim, a to za sprawą wojowników Kerali, wśród których był bardzo popularny.

Masaż Warszawa – masaż stopami

Masaż stopami to jeden z najmocniejszych masaży. Zdawałoby się, że masażysta stąpa po ciele klienta, napierając całym swoim ciałem. Nic bardziej mylnego – tylko jedna stopa uciska konkretne punkty na plecach masowanego. Warto też wiedzieć, że masażysta swoją stopę zanurza w oleju ajurwedyjskim, którego głównymi składnikami są oleje migdałowy oraz sezamowy. W trakcie zabiegu cały czas trzyma się liny zawieszonej przy suficie, balansując tym nad klientem. Wykonywanie tego masażu wygląda bardzo efektownie. Zdarza się również, że masażyści, by dopełnić rytuału, odmawiają modlitwę przed rozpoczęciem zabiegu.

Masaż taki powinno wykonywać się regularnie, w odstępach kilku lub kilkunastodniowych i może trwać od pół godziny do nawet dwóch godzin. Przed rozpoczęciem masażu stopami, najpierw wykonywany jest masaż głowy. Po takim wstępie masażysta przechodzi do masażu głównego, jakim jest masaż Padanghata. Stopami uciska wybrane punkty na ciele, co ma pobudzić przepływ energii życiowej. Masaż ten jest nie lada wyzwaniem dla masażysty i wymaga od niego dobrej kondycji fizycznej, jak również skupienia.

Masaż stopami Padanghata to masaż przynoszący pożytek i dla zdrowia i urody. Jeśli mieszkasz w stolicy lub chcesz doświadczyć wyżej wymienionych korzyści, to wejdź na masaż Warszawa, umów się na zabieg i ciesz się z energii, którą dzięki niemu otrzymasz.

 

Zadzwoń:
+48 574 389 656

Zobacz stronę:
https://swiatyniadakini.pl/o-nas/
masaż Warszawa

Dojazd: